close Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O NÁS:

Naše společnost Olium Olivium s.r.o. je dodavatelem prémiových extra panenských olivových olejů, oliv, vinných a balsamico octů ze španělských a řeckých rodinných manufaktur.

Máme sedmiletou praxi v oblasti zpracování oliv a výroby olivového oleje přímo v Katalánsku. Po zkušenostech s tamními produkty, které mají díky síle středozemního slunce jedinečnou chuť, se Vám již po 10 let snažíme zprostředkovat nákup v České i Slovenské republice. Těmito kvalitními produkty zásobujeme i přední české restaurace a hotely.

Věříme, že si každý zákazník zaslouží ochutnat kvalitní výrobky, které malé rodinné podniky ze středomoří nabízejí. Na www.ochutnejterozdil.cz Vám nabízíme možnost zakoupit španělské a řecké oleje, olivy, octy, vína, sýry a další pochutiny, obohatit s nimi tradiční i nevšední pokrmy, získat nové informace ze světa olejů.

Sami se rozhodnete, jestli je čas na změnu a jestli se naše stránky ochutnejterozdíl.cz stanou Vašimi oblíbenými.

                                                                                             logo Olium