close Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Ocet Balzamikový krém Messino - fík, 250ml

OC13031

Nový produkt

3 ks

Krémové balsamiko s příchutí fíků se používá k ochucení zeleninových a ovocných salátů, grilované zeleniny, masa a ryb.
Složení: 40% balzamikový ocet (vinný ocet, koncentrovaný vinný mošt, E224) koncentrovaný vinný mošt, stabilizátory: xanthanová a guaranová guma, přírodní aroma. Země původů Řecko.

159,- s DPH

Vyznačuje se lahodnou nasládlou chutí s výrazným tónem červených vinných hroznů a jemným připomenutím balsamického octa. Doporučujeme na rukolové a jiné listové saláty, sýry, pečená masa, ořechy, jablka, pomeranče a sladké pokrmy počínaje závinem a konče vanilkovou zmrzlinou. Složení: 40% balzamikový ocet (vinný ocet, koncentrovaný vinný mošt, E224)...

159,-

Krémové balsamiko s příchutí granátového jablka se používá k ochucení zeleninových a ovocných salátů, grilované zeleniny, masa a ryb. Složení: 40% balzamikový ocet (vinný ocet, koncentrovaný vinný mošt, E224) koncentrovaný vinný mošt, stabilizátory: xanthanová a guaranová guma, přírodní aroma. Země původů Řecko.

159,-

Krémové balsamiko s příchutí fíků se používá k ochucení zeleninových a ovocných salátů, grilované zeleniny, masa a ryb. Složení: 40% balzamikový ocet (vinný ocet, koncentrovaný vinný mošt, E224) koncentrovaný vinný mošt, stabilizátory: xanthanová a guaranová guma, přírodní aroma. Země původů Řecko.

159,-

Krémové balsamiko s pomerančem je kombinace, kterou si zamilujete. Používá se k ochucení ovocných salátů, grilované zeleniny, masa a ryb. Hodí se taky ke sladkým pokrmům nebo ke zmrzlině. Složení: 40% balzamikový ocet (vinný ocet, koncentrovaný vinný mošt, E224) koncentrovaný vinný mošt, stabilizátory: xanthanová a guaranová guma, přírodní bazalkové...

159,-

Krémové balsamiko s příchutí jahody se používá k ochucení ovocných salátů, grilované zeleniny, masa a ryb. Hodí se taky ke sladkým pokrmům nebo ke zmrzlině. Složení: 40% balzamikový ocet (vinný ocet, koncentrovaný vinný mošt, E224) koncentrovaný vinný mošt, stabilizátory: xanthanová a guaranová guma, přírodní bazalkové aroma. Země původů Řecko.

159,-

Krémové balsamiko s bazalkou se používá k ochucení mořských plodů, zeleninových salátů, grilované zeleniny, masa a ryb. Složení: 40% balzamikový ocet (vinný ocet, koncentrovaný vinný mošt, E224) koncentrovaný vinný mošt, stabilizátory: xanthanová a guaranová guma, přírodní bazalkové aroma. Země původů Řecko.

159,-

Related Products